Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 12:55

Strefa czasowa UTC+01:00





Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 714 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 10-01-2006 20:46 
Mam też 3 zdjęcia Tatr zrobione z okolic Wiśniowej (miejscowość za Strzyżowem na trasie z Rzeszowa do Krosna). Mogę wysłać na prywatny adres.


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 11-01-2006 11:05 
Anonymous pisze:
Mam też 3 zdjęcia Tatr zrobione z okolic Wiśniowej (miejscowość za Strzyżowem na trasie z Rzeszowa do Krosna). Mogę wysłać na prywatny adres.


Byłbym bardzo wdzięczny, mój adres: rymek@poczta.fm

PS. Ostatnio nie mam szczęścia do pogody. Nawet z Jaworzyny Krynickiej ledwo widziałem Taterki. Ech...


Na górę
   
 Tytuł: tatry<->BN
Post: 11-01-2006 11:18 
Załączam symulację widoków z Cergowej, Polańskiej (a właściwie znad tych szczytów bo dla odpowiadających im wysokości Google Earth coś przekłamuje) i Maślanej Góry.

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 16-01-2006 02:22 
Jednym z najbliższych Tatrom, bo najdalej wysuniętym na zachód, jest punkt widokowy na szlaku zielonym Mochnaczka Niżna-Wysowa , na stoku Lackowej. Tuż po przejściu niewielkich skałek odbijamy w lewo (idąc do góry)i w tym miejścu drzewa się przerzedzają dajęc dosyć ładny widok. Najczęciej udawało mi się Tatry zobaczyć stamtąd na jesieni i w zimie.
Drugim miejscem , które być może warto polecić są już nei same kornuty, bo okolice Skały Widokowej zarosły niesamowicie i trzeba się bardzo na tych Tatrach skupić(pod warukiem,że się wie w którą stronę patrzyć..),ale M.Wątkowska. Podczas miejsc konstrukcji miejsc siedzących przed ołtarezm i nowopostawionej wiaty wycięto parę drzew. Tatry są świetnie widoczne np. z dachu wiaty.

Pozdrawiam
WJG(SSB)


Na górę
   
Post: 16-01-2006 11:14 
Anonymous pisze:
Często oglądam Tatry z zachodnich stoków w sąsiedztwie przełęczy wysowskiej. Idąc do przełeczy trzeba odbić w lewo około 400m.
, czyli ten widok jest raczej nie z Przełęczy Wysowskiej, a ze szlaku żółtego na Obicz, prawda?


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 16-01-2006 18:05 
Z żółtego szlaku raczej nie widać bo zasłania Busov. Idąc tym szlakiem na Obicz, około 0,5 km od przełęczy trzeba skręcić w lewo w las. W listopadzie 2004 wichura powaliła tam spory kawał lasu i widok jest jeszcze lepszy.[/img]


Na górę
   
 Tytuł: TATRY
Post: 03-04-2006 22:18 
odłanczają się troszke od tematu. ja widziałem tatry z krakowa dokładnie a autostrady A4 i widziałem tatry z miejscowosci MUCHÓWKA w Beskidzie Wyspowym. A moze ktoś wie z kąd widać tatry na Śląsku ;]


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 03-04-2006 22:23 
Offline

Rejestracja: 03-11-2005 00:59
Posty: 548
Lokalizacja: STOLICA małopolski ;-)
Jakby ktoś jeszce wiedział skąd w Warszawie widać Tarty, bo niestety z PeKiNu nie... :wink:


Na górę
 Tytuł: Tatry z Wa-wy
Post: 10-04-2006 09:40 
Rysiek pisze:
Jakby ktoś jeszce wiedział skąd w Warszawie widać Tarty, bo niestety z PeKiNu nie... :wink:


Cza by pilotów spytać. Kolega, który lata w Dęblinie na TS-11 widział Tatry z nad Radomia z pułapu 4000m, więc czemu by nie i znad Stolycy 8) (A że o Hermaszewskim nie wspomnę :lol: )


Na górę
   
 Tytuł: Tatry z Katowic
Post: 17-04-2006 20:26 
Widziałem Tatry kilka razy z Katowic,z dachu bloku w którym mieszkam.Szczególnie widoczne jest pasmo Łomnicy i Lodowego, również widać Gerlach,Wysoką oraz Rysy. Bardziej na zachód zasłania je pasmo Policy i Babiej Góry.


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 30-04-2006 15:14 
Anonymous pisze:
Mam też 3 zdjęcia Tatr zrobione z okolic Wiśniowej (miejscowość za Strzyżowem na trasie z Rzeszowa do Krosna). Mogę wysłać na prywatny adres.


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 04-06-2006 20:54 
bardzo prosze o jakiekolwiek zdjęcia Tatr zrobione z okolic Krosna. Z góry dziękuję. Mój e-mail to: klosu123@wp.pl


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 05-06-2006 11:11 
Bardzo dobrze widac Tatry z mojej werandy :D Rożnowice(Rozembark) przysiolek Równie. Pozdrawiam


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 25-10-2006 19:12 
Offline

Rejestracja: 01-05-2006 10:32
Posty: 6
Lokalizacja: Dębica
Witajcie. Odświeżę nieco ten wątek, ponieważ w okresie tego ciekawego zjawiska inwersji, które występowało o ile dobrze pamiętam w lutym br. Tatry widziałem z Głobikowej kilka km od Dębicy (południowo - zachodnia część Pogórza Strzyżowskiego) na dowód czego załączam plik, który m. in. używam jako tapety:

Obrazek

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

_________________
pozdrawiam - Dariusz Tyrpin


Na górę
 Tytuł:
Post: 18-12-2006 17:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27-11-2006 16:10
Posty: 232
Lokalizacja: jasło
jasło ul.rolnicza 16.12.2006
http://gezeb.easyisp.pl/open/pc166013_jpg.jpeg.html
http://gezeb.easyisp.pl/open/pc166008_jpg.jpeg.html
http://gezeb.easyisp.pl/open/pc166015_jpg.jpeg.html


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 714 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl