Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 11:14

Strefa czasowa UTC+01:00





Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: 20-07-2020 09:31 
Offline

Rejestracja: 18-12-2014 20:50
Posty: 438
wroc.
zniechecanie wywrze skutek odwrotny.
jedynym rozwiazaniem jest przemilczanie.

swoja droga nie martwilbym sie w takiej sytuacji, ze nasze forum wymrze. zagladam se czasem tak na inne, o wiele bardziej popularne forumy i tam jest rzeczywiscie przestoj (ewentualnie jest ciagniety jeden temat, panikowirus, troche zreszta na sile, bo glownie podpierany jakimis linkami do mediow). u nas dzieje sie niewiele, ale z reguly dzieje sie istotnie tematycznie, wysokojakosciowo - stonce to nie pomaga, gubi sie w tym, wrecz ja to nudzi, bo jest za trudno, wymaga uwagi, a stonka lubi latwo i szybko. wiec nie martwie sie jakos specjalnie o przyszlosc b-n.pl bez samozadowalajacych relacji.

_________________
pzdr
mazeno


Na górę
Post: 20-07-2020 12:02 
Offline

Rejestracja: 07-11-2009 18:57
Posty: 2277
W ub. roku, dokładnie w ostatnią niedzielę czerwca i ostatni dzień naszej z synem trzydniówki w BN ja wybrałem swoją trasę (o niej wkrótce) o syn pojechał śladami moich wcześniejszych - przed laty -"rowerówek". Mimo, iż były już wakacje na naszych ścieżkach tłumów nie było, a nawet w wielu miejscach totalny brak jakiegokolwiek osobnika. A w przeciwieństwie do "zaludnionego" brodu na Wisłoce między Czarnem a Długiem taki oto widok uwiecznił mój syn.
Obrazek
Czy te rzesze "nietubylców" to efekt epidemii czy też inna chuć takie tłumy spowodowała???


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl