Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 19:25

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
Post: 01-04-2009 08:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007 11:03
Posty: 283
Lokalizacja: Rzeszów
Witam,
wszystkich wielbicieli Beskidu Niskiego oraz motoryzacji zapraszam na I Rajd 4x4 "Magurskim Szlakiem". Impreza przygotowana przez klub "Człapy" przy wsparciu władz powiatu, władz MPN i wydawnictwa "4x4 Moutain".

Impreza startuje 18 kwietnia 2009 r. i potrwa 2 dni. Zapraszam, o ile nie do aktywnego wzięcia udziału, to do oglądania zmagań i kibicowania zawodnikom. Przygotowane będą specjalne miejsca widokowe (na terenie MPN za zgodą parku) dla widzów. Trasa poprowadzi z Radocyny (schronisko, uroczysty start o 08:00) przez dolinę Wisłoki do Nieznajowej (poczęstunek w chatce, udział w oficjalnym otwarciu chatki w sezonie 2009), następnie przez Wołowiec, wzdłuż czerwonego szlaku do Bartnego. Tu odcinek specjalny Bartne - Kornuty (pomiar czasu zawodników) i widowiskowa próba rock crawlingu (ok. godz. 12:00, w zależności od warunków terenowych: błoto, woda). Stąd kolumną przejazd (zawodnicy nie mogą do swoich aut zabrać widzów) przez Wątkową, zjazd do miejsca usytuowania pomnika Jana Pawła II (złożene kwiatów) i dalej przez Świerzową Ruską do Świątkowej Wielkiej (14:30-16:30 przerwa, neutralizacja czasu, obiad: pstrąg). Po obiedzie odcinek turystyczny Świątkowa Mała - Kotań - Krempna (zwiedzanie cerkwii, cmentarza z I wojny św.) W Krempnej, przy muzeum neutralizacja czasu. Załogi rozwiążą test turystyczny z wiedzy o poznanych obiektach. Po teście - zwiedzanie muzeum z przewodnikiem. Start do odcinka wieczornego (ok. 20:30): Krempna - Huta Krempska - pętla czasowa jechana 2 x. Następnie kolumną samochodów wyjazd na odcinek ostatni Krempna - Żydowskie - Ciechania. Prelekcja ekologiczna pracownika Terenowej Stacji Badawczej MPN, spotkanie z leśnikami i Strażą Parku). Po spotkaniu dojazd na metę rajdu - Huta Polańska, schronisko Hajstra, zakwaterowanie. Ognisko i uroczyste zakończenie imprezy. W razie złych warunków atmosferycznych zakończenie w sali schroniska. Rano w niedzielę pokazy przejazdu samochodów 4x4 przez odcinek usytuowany na potoku Hucianka (water splash, brodzenie).

Ze względu na charakter trasy dopuszczone zostaną tylko i wyłącznie samochody wyposażone w opony typu MT i wyciągarkę. Zalecane posiadanie lin, taśm, konieczne taśmy zabezpieczające drzewa!!!, łopaty, siekiery, szekli (ogólne wyposażenie offroadowe). Dobry humor i uśmiech konieczne!

Do zobaczenia na trasie.
Niedługo podam link do strony zawierającej szczegółowy regulamin imprezy i karty zgłoszeń.

Szczególnie gorąco zapraszam forumowiczów z beskid-niski.pl. Może będzie to doskonała okazja do poznania się na żywo i zorganizowania w niedzielę jakigoś przejścia szlakiem?

_________________
Pozdrawiam

Arjano


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2009 08:48 
Offline

Rejestracja: 18-01-2006 14:49
Posty: 241
Lokalizacja: z Polskiego BN
a może wyścig formuły 1 na rozwijanym torze w Bielicznej ??

dzisiaj wszystko jest możliwe...:)


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2009 08:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-03-2009 09:14
Posty: 277
Lokalizacja: Gdańsk
... byleby ten tor szybko zwinęli 'po', bo 20 kwietnia zaczynamy dokładnie
tam nasz tydzień miodowy... :]

Szy.

_________________
Obrazek
Najlepsze szlaki rowerowe w Polsce, w Niemczech i w Europie
www.znajkraj.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2009 08:57 
Offline

Rejestracja: 22-02-2006 21:10
Posty: 25
Lokalizacja: Gorlice
Fajnie. Czekamy na linka!

_________________
Tutaj chce żyć-tylko trzeba mieć za co :(


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2009 08:57 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
No to panowie....
Wszystkich miłośników łucznictwa, kusznictwa, surwiwalu i innych form partyzantki zapraszam na trase rajdu!

Jak sie bawić to sie bawić :D

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2009 08:57 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Muszę wszystkim zakomunikować, iż forum beskid-niski.pl objęło oficjalny patronat nad tą imprezą.
Jeden z odcinków (Żydowskie-Ciechania-Huta Polańska) jest dzięki temu nazwany "Sercu bliski Beskid Niski".

BW

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2009 09:01 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
znaczy nad imprezą surwiwalową? ;)

Funduje specjalna premię dla tego, który ustrzeli największą iloś rajdowców.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2009 09:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23-02-2009 15:52
Posty: 389
Kolejność u HM, tu też aktualna jak najbardziej! popieram


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2009 09:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007 11:03
Posty: 283
Lokalizacja: Rzeszów
HM, a gdyby to byli śpiewający uczestnicy? :-)

_________________
Pozdrawiam

Arjano


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2009 09:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007 11:03
Posty: 283
Lokalizacja: Rzeszów
Pomimo dziwnych żartów z Waszej strony podaję naprawdę zainteresowanym link do strony, z której można pobrać szczegółowy regulamin imprezy.

http://www.mikula.rzeszow.net/regulamin.jpg

_________________
Pozdrawiam

Arjano


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2009 09:26 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Ryk silników głuszy śpiew,
Ryk silników mrozi krew.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2009 12:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-09-2007 20:06
Posty: 365
Lokalizacja: Gorlice
Się uwzieli na to rajdowanie tutaj. Ja jestem spokojny człowiek i na ogół nie lubię konfliktów, ale chyba wezmę lekcję strzelania z kuszy....No wnerwia mne to trochę, bo wzieli widzę nasz BN na celownik i jak nie nowe budowy, to znów rajdy i kto wie co jeszcze będzie. Niby ja wiem, że rajdowcy też ludzie i też mają prawo do uprwiania swojego huczącego śmierdzącego sportu, ale jakoś trochę chyba mi żal że przestaje tam być cicho i spokojnie. Z Radocyny do Nieznajowej, akurat tam?! No trudno, co zrobić? Ponarzekać chyba tylko.

_________________
jak biec do końca potem odpoczniesz
cudne manowce, cudne manowce


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2009 19:52 
Offline

Rejestracja: 25-11-2006 11:21
Posty: 78
Lokalizacja: Gorlice
Drogi"Samotniczku", ale należy czytać dokładnie, kto co ma do powiedzenia, bo to dobry żarcik na prima aprilis!


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2009 21:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-09-2007 20:06
Posty: 365
Lokalizacja: Gorlice
Żarcik :D :D :D . Alem się nadział, dobra Wasza. Coś mnie tak kurna tknęło jak Bartek Wadas pisze o tym patronacie, ale...kurna, co się będę tłumaczył. No, dałem ciała i już, ale ulżyło mi teraz. Fajnie :)

_________________
jak biec do końca potem odpoczniesz

cudne manowce, cudne manowce


Na górę
 Tytuł:
Post: 08-04-2009 09:14 
Offline

Rejestracja: 14-11-2008 07:44
Posty: 14
Kurcze ale sie dałem nabrać przyznam że już na allegro szukałem sprzętu do cichego zdejmowania nieproszonych gości ;D Przyznam że się zagotowałem no i dobrze że dopisaliście że to żart. Nas zawrócił dyrektor parku jak chcieliśmy wejść do Ciechani i tylko chcielismy przejść się drogą a tu miał być ostatni odcinek rajdu, przyznam że dałem się nabrac jak nigdy..... dobre .....


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl