Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 17:17

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: 14-03-2012 21:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-05-2011 15:05
Posty: 315
Basiu, o PTTK-owskich obiektach pisałem na początku postu:)

Co do Dukli - jedno jest PTSM-owskie a drugi na rynku jest DW PTTK nad knajpą. Nawet odsyłają w nim do konkurencji: "bo taniej" :)


Na górę
Post: 14-03-2012 22:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-05-2011 15:05
Posty: 315
Tak samo na stronie PTSM nie ma wypisanych wielu sezonowych obiektów...


Na górę
Post: 14-03-2012 22:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-09-2004 09:16
Posty: 211
Lokalizacja: Chorzów
Baker pisze:
Basiu, o PTTK-owskich obiektach pisałem na początku postu:)

Co do Dukli - jedno jest PTSM-owskie a drugi na rynku jest DW PTTK nad knajpą. Nawet odsyłają w nim do konkurencji: "bo taniej" :)


Kiedyś w Dukli były dwa schroniska PTSM - jedno na Rynku czynne jakoś tak od maja do września włącznie, drugie w szkole czynne tylko latem.
Obecnie jest tylko to na Rynku za to czynne cały rok. Spałam tam kilkakrotnie zimą.

Dom PTTK (obecnie chyba przemianowany na Dom Pielgrzyma) jest kolejnym obiektem, nie wiem jak tam jest teraz ale kilka lat temu był okropny - brudny, śmierdzący.

Poza tym w Dukli można nocować w Klasztorze.
Jest też zajazd oraz poza miastem kilka obiektów agroturystycznych.

Ale to wszystko jest do sprawdzenia, bo z roku na rok dość mocno się zmienia, ja tam byłam ostatnio ze 3 lata temu. Rok temu tylko przejazdem i na pierogach.


Na górę
Post: 14-03-2012 22:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-05-2011 15:05
Posty: 315
A Dom franciszkański - orientujesz się może jak wygląda kwestia cen tamże? Niestety Internet nie odpowiada. A PTSM na rynku - z tego co wiem, swego czasu przeszedł z rąk PTSM-u do jakiejś innej organizacji. Teraz widzę, że znowuż wrócił na łono matki PTSM:)


Na górę
Post: 14-03-2012 23:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-09-2004 09:16
Posty: 211
Lokalizacja: Chorzów
Baker pisze:
A Dom franciszkański - orientujesz się może jak wygląda kwestia cen tamże?


Nie nocowałam tam ale kiedyś - ze 3 lata temu tam dzwoniłam pytając o noclegi, bo rozważałam ten temat.
Wtedy było coś około 20-25 zł.


Na górę
Post: 14-03-2012 23:51 
Offline

Rejestracja: 11-02-2011 17:59
Posty: 80
W Dukli jest jeszcze Zajazd Galicja
http://zajazd-galicja.prv.pl/


Na górę
Post: 15-03-2012 06:07 
Offline

Rejestracja: 09-02-2012 20:11
Posty: 6
Lokalizacja: Lublin
Basia Z. pisze:
W zagospodarowaniu turystycznym należałoby jeszcze uwzględnić ośrodki narciarskie - Magurę Małastowską oraz Kiczera-Puławy.
Można też wspomnieć o możliwości jazdy konnej, o Rudawce Rymanowskiej i organizowanych tam imprezach, o stadninach Hucułów itd., itd., itd.

Ogromnie jestem wdzięczny ze pomoc i podpowiedzi turystykę kwalifikowaną i imprezy mam już za sobą, właściwie została mi do zrobienia najmozolniejsza praca czyli te 3 punkty które wymieniłem wyżej i opracowanie audytów i strategii rozwoju turystyki w obu województwach + wyciągnięcie wniosków..


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl