Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 20-04-2024 04:44

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 08-08-2012 17:27 
Offline

Rejestracja: 05-06-2012 17:42
Posty: 6
Hej, jeśli ktoś miałby ochotę to szukam miłego towarzystwa na wycieczki rowerowe w najbliższy weekend. Wstępny plan mam taki
sb: Radocyna-Krzywa-Bartne-Świerzowa Ruska-Świątkowe-Nieznajowa-Radocyna
nd: Radocyna-Grab-Ożenna-Żydowskie-Krempna-Rostajne-Nieznajowa-Radocyna

Trasy jak najbardziej do negocjacji.
Tempo rekreacyjne, czyli nieśpieszne, z beztroskim oglądaniem widoków, zwiedzaniem cerkwi i moczeniem się w Wisłoce.

myszata@mp.pl


Na górę
Post: 08-08-2012 19:04 
Offline

Rejestracja: 07-11-2009 18:57
Posty: 2277
Skoro w sobotę końcówka trasy Nieznajowa-Radocyna, to w niedzielę, by się nie powtarzać, czy nie lepiej Wyszowatka-Radocyna?
A Żydowskie-Krempna, jak nic się nie zmieniło, to prawie ekstrema po resztkach asfaltu i totalnych dziurach.
Ja bym skręcił w Grabie na południe i po zaliczeniu kawałka Słowacji (Nizna Polianka-Ondavka-Becherow) przez Konieczną wrócił do Radocyny.
Powodzenia.


Na górę
Post: 08-08-2012 19:32 
Offline

Rejestracja: 24-11-2009 10:14
Posty: 246
A jechałeś ostatnio na rowerze Stary Zakapiorze trasą Ondavka - Becherov ?
Toż to trasa nie wiem czy dla samochodów terenowych


Na górę
Post: 08-08-2012 19:50 
Offline

Rejestracja: 05-06-2012 17:42
Posty: 6
Powrót przez Nieznajową to wisienka na torcie, za każdym razem staram się tamtędy wracać, bo tam czeka "BASEN", czyli istniejące od roku cudowne miejsce do kąpania, po rowerze - rozkosz :)

A poza tym Radocyna-Wyszowatka będzie w nd rano.

Ale trasę o której piszesz też bym chętnie przejechała, czemu nie.


Na górę
Post: 08-08-2012 21:14 
Offline

Rejestracja: 07-11-2009 18:57
Posty: 2277
Michałowi. Mój Scott nie po takich mnie woził, a jeśli nic się nie zmieniło od czasu gdy ostatni raz jechałem z Krempnej do Ożennej to trasa w drugą stronę jest na pewno znacznie gorsza niż ta na Słowacji. Nie wiem jakiego typu rower ma Gosia ale na "góralu" z pewnością dała by radę, a i na "trekingu" też. Trzeba tylko mieć niezłe opony. Z Odnavki do Becherova raptem ok. 4,5 km. Przecież te trasy, które zamierza zaliczyć to też nie łatwizna.


Na górę
Post: 11-08-2012 02:47 
Offline

Rejestracja: 10-07-2010 12:50
Posty: 280
Lokalizacja: Kraków
stary zakapior pisze:
A Żydowskie-Krempna, jak nic się nie zmieniło, to prawie ekstrema po resztkach asfaltu i totalnych dziurach.

Nie wiem kiedy ostatnio tam jechałeś stary zakapiorze, niemniej jednak tam, jeśli ma się coś zmienić to tylko na gorsze... Pomimo to określanie tej trasy na dla "górala" "prawie ekstremą" to jednak grubsza przesada :wink: Jak to było w pewnej reklamie: "prawie" robi wielką różnicę :lol:

@gosia85: udanej wycieczki życzę, na trasie może Ci się gdzieś przewinę w niedzielę w okolicy Nieznajowej o ile nie będzie lało; pogoda akurat tu się mocno skiepściła i w tej temperaturze kąpiel w Wisłoce pewnie z programu wypadnie... no chyba że nie, ale wtedy to dopiero będzie, cytując zakapiora, "ekstrema" :lol:


Na górę
Post: 11-08-2012 12:56 
Offline

Rejestracja: 29-01-2012 15:34
Posty: 109
Może trochę nie w temacie, ale jadąc z Ondawki do Koniecznej, polecam skrót pod Pleskanką wzdłuż grzbietu Ondavske hrbky.
Z grzbietu między Ondavką a Becherovem jedzie się droga przez łąki, później kilkaset metrów ścieżką leśną i wyjeżdżamy dokładnie na granicy między kioskami. Omijamy mało sympatyczny zjazd do Becherova, a przede wszystkim nie tracimy wysokości.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl