Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 29-03-2024 15:27

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 29-01-2014 19:08 
Offline

Rejestracja: 05-02-2013 22:57
Posty: 31
Witam wszystkich,
Jak w temacie - wybieram się na rakiety do BN (oczywiście jeśli warunki pozwolą :-)). Ogólna koncepcja jest taka, że:
- przyjeżdżam autem i nocuję u kogoś oraz zostawiam tam auto
- dwa do trzech dni idę z noclegami pod namiotem
- następnie nocuję pod dachem w jakimś miejscu
- dwa do trzech dni idę z noclegami pod namiotem robiąc pętlę z powrotem do punktu wyjścia, wsiadam w samochód i wracam do domu.

Wstępnie myślę o okolicach MPN, ale wszelkie fajne propozycje będą mile widziane :-)
Wybieram się w ostatnim tygodniu lutego i gdyby ktoś był chętny to mogę zabrać na trasie z Wrocławia do BN lub z powrotem.
Z góry dziękuję za pomoc!
pozdrawiam trolik


Na górę
Post: 30-01-2014 00:39 
Offline

Rejestracja: 31-08-2012 20:59
Posty: 342
Trasa, którą przeszedłem w zeszłym roku, niezbyt ambitna, ale wszak wziąłem urlop, a nie udział w przegranej kampanii:

http://beskid-niski.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=4492

(uznawszy jednak, że jestem nieco za stary na zimowe noclegi pod namiotem lub w igloo, co przed ćwierćwieczem mi się zdarzało)


Na górę
Post: 30-01-2014 16:35 
Offline

Rejestracja: 05-02-2013 22:57
Posty: 31
Kurcze turpin dzięki bardzo!
Właśnie o coś takiego mi chodziło. Teraz nie mam przy sobie mapy, ale w weekend siądę i będę studiował.
pozdrawiam trolik


Na górę
Post: 30-01-2014 18:16 
Offline

Rejestracja: 31-08-2012 20:59
Posty: 342
Zastanawiałem się jeszcze mocno nad przejściem z Radocyny do Hajstry (i z powrotem), ale nie miałem na to już raczej czasu - musiałbym wówczas przejść wracając od jednego razu z Radocyny do Wysowej, co zimą jest trochę sporo.

Spałem w Regetowie, na Magurze (w obie strony), w Bartnem i w Radocynie (dwie noce).

Obrazek

Były to jedne z najfajniejszych ferii. Ale oczywiście wszystko zależy od pogody.


Na górę
Post: 08-02-2014 20:32 
Offline

Rejestracja: 08-02-2014 20:20
Posty: 5
Też spałem kiedyś w Regetowie jako małe dziecko i Magura kojaarzy mi się do dzisiaj z taką serpentyną :)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl