Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 15:56

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 06-01-2005 10:41 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Cytuj:
Kłopoty z jazdą mogą być z Ożennej przez Nad Tysowym do Ciechani.


Myślę, ze o wiele bardziej wartościowy jest wariant z Ozennej do Ciechani drogą w kierunku Żydowskiego.

Bartek


Ostatnio zmieniony 06-01-2005 10:48 przez Bartek Wadas, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 Tytuł:
Post: 06-01-2005 10:42 
Chciałem dodać, że jeśli będziesz chciała rozpocząć jazdę z Koniecznej do Huty Polańskiej, to musisz się cofnąć aby wdrapać sie na Jaworzynę, a podejście (podjazd) z tej strony jest ciekawe. Tak więc najlepiej zacząć jazdę z Wysowej.
Darek


Na górę
   
Post: 06-01-2005 18:02 
Za to zjazd z Jaworzyny K. w stronę Koniecznej nadaje się dla downhillowców :lol:


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 18-03-2005 22:44 
Offline

Rejestracja: 18-03-2005 22:34
Posty: 6
Lokalizacja: Poznań
Chodząc po Beskidzie spotkałem dość dużo takich zapaleńców maltretujących rowerem największe góry, ale osobiście wolę taplać się w błocie bez zbędnego balastu, który bynajmniej nie przyspiesza wycieczki (pomijając doliny) :D

_________________
AntHus

http://www.pwfip.prv.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: 19-03-2005 15:48 
AntHus pisze:
Chodząc po Beskidzie spotkałem dość dużo takich zapaleńców maltretujących rowerem największe góry, ale osobiście wolę taplać się w błocie bez zbędnego balastu, który bynajmniej nie przyspiesza wycieczki (pomijając doliny) :D


Co oznacza wg Ciebie zwrot: maltretujących rowerem największe góry:?:

zaciekawiony Darek


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 19-03-2005 16:07 
Offline

Rejestracja: 18-03-2005 22:34
Posty: 6
Lokalizacja: Poznań
oznacza to tyle co "zdobywających rowerem największe góry", tyle że chciałem to trochę zironizować. Sądzę że przyjemniej i dokładniej poznaje się Beskid brodząc w błocie i pokrzywach na piechotę, niż pchając się wszędzie z rowerem. No, chyba że ktoś przyjechał na trening przed zawodami w kolarstwie górskim :lol:

_________________
AntHus



http://www.pwfip.prv.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: 19-03-2005 19:40 
AntHus pisze:
oznacza to tyle co "zdobywających rowerem największe góry"

Ale chyba nie odmawiasz rowerzystom tej przyjemności, jak to ująłeś maltretowania się.

Cytuj:
Sądzę że przyjemniej i dokładniej poznaje się Beskid brodząc w błocie i pokrzywach na piechotę, niż pchając się wszędzie z rowerem.


Ja również sądzę, że dokładniej poznaje się BN pieszo, choć nie przyznaję Ci absolutnie racji, że tylko pieszo może być przyjemnie. Czasem człowiek nie chce nic zwiedzać, poznawać po drodze, tylko mknąć przed siebie, jak najdalej od tego całego zgiełku, związanego z naszą cywilizacją.
Choć wiadomo, że od cywilizacji człowiek nigdy nie ucieknie....ale pomarzyć zawsze można.

Darek


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 20-03-2005 22:42 
Offline

Rejestracja: 20-03-2005 22:37
Posty: 1
Lokalizacja: Gorlice
Pozdrawiam wszystkich górskich obieżyświatóe:) tych rowerowych również:) Jeśli chodzi o górki na rowerze to moze ktoś wjechał:) lub bardziej realnie zjechał z Lackowej (kierunek przeł. Beskid)


Na górę
 Tytuł:
Post: 21-03-2005 15:21 
Offline

Rejestracja: 14-03-2005 00:12
Posty: 10
jeśli już ktoś chce się porządnie i szybko spocić to polecam wyprawe z rowerem na Chełm.

Mój wariant wygląda tak:
asfalt Gorlice - skrzyżowanie na Uście gorlickie
ze skryzżowania już na orientację w kierunku Chełmu między domami po polnych ściezkach.
Po dojeździe na linie lasu rower na plecy i do góry - latem dodatkową trudnością są potężne liście łopianu (czy jak to się tam zwie) wyrastające do pasa. Po pokonaniu ok 350m podejścia zjeżdżamy albo szlakiem do grybowa - malowniczo (choć duża część asfaltem), lub jedziemy z grzbietu w druga stronę gdzie czeka nas 5km zjazd.

Wycieczka mało wartościowa ale mocen spanie gwarantowane


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl