• O nas
  • Oferta
  • Współpraca
  • Kontakt

 

/ O nas
 

O nas

My

My - to zespół działający na odległość. Strona administracyjna i merytoryczna czyli JA-Bartek znajduje się na Śląsku w Gliwicach. Strona techniczno-marketingowa czyli Wojtek i Adam to mieszkańcy Wrocławia

Bartek - na co dzień dzielnie walczy z rynkiem nieruchomości na Śląsku, każdy weekend stara się spędzać w górach ( ewentualnie o nich intensywnie myśleć ), ma je we krwi, chodzi po nich już prawie 20 lat. Każdy pagórek, nawet kopalniana hałda powoduje przyspieszone bicie serca. Obiera wschodni kierunek eksploracji świata. Prócz gór, które zajmują pierwsze pięć miejsc w rankingu ma dziesiątki innych pasji, gazety zaczyna od ostaniej strony czyli sportu, który uprawia czynnie, domowa biblioteka to książki historyczne, pasjonuje go świat kultury łemkowskiej, w zimowe wieczory modelarz. Zapalony fajczarz.
Adam - informatyk, zapalony turysta zarówno pieszy jak i rowerowy; zimą - narciarz biegowy. Umysł ścisły i techniczny w technicznych sprawach - w kwestiach sztuki, muzyki i estetyki zdecydowanie zdający się na intuicję. Gitarzysta i basista rockowy w stanie czynnym. Wielbiciel piwa, dobrego wina i herbaty z rumem.

Wojtek - socjolog i marketingowiec; narciarz, rowerzysta i turysta w cztery pory roku; umysł ścisły tam gdzie inni zdają się na własne wyczucie, a kierujący się fantazją tam, gdzie inni opierają się na utartych schematach. W wolnych chwilach amator dobrej literatury. Pije wszystko co popadnie - ostatnio coraz częściej Karmi...

Portal

Niniejszy portal to pomysł i realizacja własnych wymagań odnośnie profesjonalnego portalu o górach i o turystyce, których nie udało się zaspokoić za pomocą dotychczas stworzonych stron www.

Priorytetem przy jego tworzeniu jest użyteczność, zawartość merytoryczna, interaktywność, oraz profesjonalne wykończenie graficzne i informatyczne.

Z założenia portal ma na siebie zarabiać, ponieważ aby mógł się rozwijać na dłuższą metę konieczne są także motywy finansowe, które równoważyłyby poniesione nakłady. Przy jego tworzeniu podstawą są przede wszystkim nasze pasje. Twórcy portalu są realistami i wiedzą, że pieniądze są konieczne, ale to nie one są najważniejsze - najważniejsze są plany.

Myślą przewodnią jest stworzenie użytecznej i ciekawej strony zarówno dla ludzi gór, sportu i turystyki, oraz dla tych którzy planują nimi zostać; jak i przede wszystkim dla tych, którzy planując wyjazd lub tylko z samej ciekawości chcą się dowiedzieć jak najwięcej o Beskidzie Niskim.

Ponadto ma on być łatwą w obsłudze platformą informacyjną i promocyjną dla wszytkich świadczących usługi turystyczne na terenie Beskidu Niskiego.

Można na nim zamieścić nie tylko własną reklamę lub ogłoszenie, ale także posiadac własną wizytówkę lub stronę www (w domenie własnej lub subdomenie portalu), oraz - co najważniejesze - mieć możliwosć nieograniczonego dostepu do własnej bazy danych, w której zamieszczone są dane o Państwa ośrodku, obiekcie lub organizacji. Dzieki temu można aktualizować i wprowadzać nowe informacje dotyczce własnego ośrodka także samemu. Specjalnie utworzona baza uniemożliwi przy tym, aby ktoś nieznający hasła miał możliwość dostępu do tych plików, a odpowiednia struktura unimożliwia ich przypadkowe wykasowanie.

Nasze plany

Naszym priorytetem jest stworzenie takiego portalu, który będzie stworzony z pasją i pełnym profesjonalizem.
W planach jest ciągły rozwój techniczny i merytoryczny powstałego portalu. Dążymy do tego, aby stał się internetowym centrum informacji o Beskidzie Niskim. Będziemy dążyć do profesjonalnie podanej informacji związanej z turystyką, podróżowaniem, noclegami, krajoznawstwem, trasami rowerowymi i narciarskimi, oraz infrastrukturą sportów zimowych.

Jesteśmy otwarci na szeroko pojętą współpracę zarówno z organami samorządowymi, jak i innymi organizacjami, ośrodkami i ludźmi związanymi ze sportem, turystyką i krajoznawstwem. Interesują nas wszelkie informacje dotyczące infrastruktury turystycznej - szlaków pieszych i rowerowych, tras narciarskich, bazy noclegowej, istniejących lokalów gastronomicznych, oraz wszystkich innych inicjatyw związanych z tematyką naszego portalu.

Podkreślamy, że umieszczenie podstawowej informacji na naszym portalu wraz z jednym zdjęciem jest BEZPŁATNE !!!

Wiemy, że rozwój turystyki jest szansą zarówno dla pojedynczych ludzi jak i dla całego regionu. Dlatego będziemy dążyć, aby nasz portal był skuteczną formą promocji i informacji o walorach Sudetów, Pogórza i całego Dolnego Śląska. Chętnie nawiążemy współpracę, pomożemy lub doradzimy w każdej inicjatywie, która jest zgodna z tymi celami.
Po wprowdzeniu najważniejszych informacji portal będzie dostępny także w innych wersjach językowych. Dzięki temu będzie skutecznym mechanizmem promocji naszej rodzimej turystyki.

Popieramy wszelkie inicjatywy ochrony przyrody. Uważamy, że przemyślany rozwój turystyki może być zarówno szansą dla regionu jak i dla ochrony przyrody. Dlatego też zamieszczamy materiały edukayjno - informacyjne o Sudeckiej przyrodzie.

Doświadczenie

Zdobywaliśmy doświadczenie zarówno jako turyści, w naszej dotychczasowej pracy zawodowej, oraz podczas współuczestnictwa w rozmaitych imprezach i przedsięwzięciach turystyczno - regionalnych.

Możemy poszczycić się szerokimi i kompletnymi podstawami do realizacji naszych planów, jak również do współuczestnictwa w szerszych projektach i inicjatywach.


beskid-niski.pl na Facebooku


 
12260

Komentarze: (0)Dodaj komentarz | Forum
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Tekst:
Suma liczb 4 i 0: (Anty-spam)
    ;


e-mail: bartek@beskid-niski.pl
Copyright © 2003 - 2016 Wadas & Górski & Wójcik
Wsparcie graficzne: e-production.pl
praca w Niemczech|prosenior24.pl
Miód
Idea Team
Tanie odżywki
Ogląda nas 6 osób
Logowanie