Główne
  • O nas
  • Oferta
  • Kontakt
  • Współpraca
Formy współpracy
  • Osoby indywidualne
  • Biura podrózy i firmy
  • Organizacje i kluby
  • Kierownicy ośrodków
  • Samorządy
  • Media i Wydawnictwa

 

/ Współpraca
 

Współpraca

Zaproszenie

Zapraszam do współpracy wszystkich, którym bliska jest przyroda, krajobrazy, miejscowości i historia Beskidu Niskiego. Otwarty jestem też na współpracę z amatorami wszelakich sportów i turystyki. Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły, propozycje, albo uwagi odnośnie tego, co robię, to proszę o kontakt.

Jeśli byliście w jakimś miejscu, którego nie opisałem, przeszliście lub przejechaliście trasę, która nie jest u mnie opisana; lub pojawiły się jakieś nowe szlaki i trasy, TO POINFORMUJCIE MNIE O TYM I OPISZCIE TO JAK NAJLEPIEJ.

Informujemy, że współpraca z portalem może być imienna, ale jest z zasady bezpłatna. Za nadesłane i nie zamówione materiały nie płacimy.

Wiele osób pyta o możliwość współpracy... zachęcam do niej jak najbardziej jednak w działaniu zostawiam wolną rękę. Nie wyznaczam nikomu zakresu działania i nie zlecam tematów do opracowania. Na portalu jest jeszcze tak dużo nie opracowanych tematów, że każdy może się wykazać.
Podstawową zasadą jest jedynie przygotowywanie materiałów i tekstów, które nie są powieleniem już publikowanych i bardzo ogólnych tekstów.

Aby portal mógł się rozwijać jeszcze bardziej dynamicznie, poszukuję stałego współpracownika, z okolic Jasła, Gorlic lub Dukli

Artykuły i zdjęcia

Wszystkich tych, którzy mają pomysł na własny artykuł lub recenzję zapraszam do współpracy. Proszę o nadsyłanie własnych tekstów w wersji elektronicznej. Jeśli jednak zdecyduję się, że nie pasuje on do portalu, to zostanie on odesłany. Zastrzegam sobie także możliwość korekty gramatycznej i składniowej nadesłanych materiałów.

Interesuje mnie KAŻDA tematyka która jest związana ze sportem, turystyką, przyrodą lub historią w Beskidzie Niskim. WSZYSTKIE TEKSTY PROSZĘ PODPISYWAĆ.

Jeśli macie CIEKAWE ZDJĘCIA, które chcielibyście zamieścić w portalu, to podeślijcie je na adres e- mail lub w przypadku większej ilości obrazów skontaktujcie się ze mną. Postaram się je wtedy odebrać w inny sposób.

Zdjęcia proszę opisać w następujący sposób:

  1. autor,
  2. tytuł zdjęcia,
  3. obiekt(-y) na zdjęciu,
  4. miejsce z którego robione jest zdjęcie,
  5. pora roku, w której robione było zdjęcie.
Proszę, aby wielkość zdjęcia nie przekraczała 150 KB i była zapisana w formacie JPG.

Współpraca z samorządami, mediami, ośrodkami i organizacjami sportowo-turystycznymi

Zapraszam do współpracy wszystkich tych, którzy z racji swoich obowiązków, pasji i interesów zajmują się działalnością sportową, turystyczną, wypoczynkową i wszystkimi innymi działaniami związanymi z obsługą ruchu turystycznego.

Zapraszam szczególnie do współpracy samorządy, organizacje turystyczne, społeczne, sportowe, czasopisma i gazety, oraz wszystkich tych, którzy zajmują się podobnymi sprawami.

Swoje zaproszenie kieruję także do przedstawicieli mediów - TV, radio, oraz prasy lokalnej. Pewne wydarzenia są dla wszystkich obiektem zainteresowania, a celem jest jak najlepszy obieg i rzetelne podanie informacji. Współpraca na tym polu może być tylko obopólnie korzystna.

beskid-niski.pl na Facebooku


 
11391

Komentarze: (0)Dodaj komentarz | Forum
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Tekst:
Suma liczb 7 i 3: (Anty-spam)
    ;


e-mail: bartek@beskid-niski.pl
Copyright © 2003 - 2016 Wadas & Górski & Wójcik
Wsparcie graficzne: e-production.pl
praca w Niemczech|prosenior24.pl
Miód
Idea Team
Tanie odżywki
Ogląda nas 13 osób
Logowanie