Góry
  • Turystyka piesza
  • Mapa wydawnictwa PTR Kartografia na podkładzie map WIG
  • Mapa wydawnictwa Compass. Wydanie III z 2005 roku.
Łemkowie i Łemkowszczyzna
  • Łemkowie
Obiekty i miejscowości
  • Miejscowości
  • Cmentarze wojenne
  • Cerkwie i kościoły
  • Tabela obiektów
Przyroda
  • Przyroda
Noclegi
  • Noclegi
  • Jak znaleźć nocleg?
  • Dodaj ofertę
Galerie zdjęć
  • Najlepsze zdjęcia
  • Panoramy sferyczne
  • Galerie tematyczne
  • Zdjęcia archiwalne
Informacje praktyczne
  • Przejścia graniczne
  • Komunikacja
  • Pogoda
Sport
  • Rower
  • Sporty zimowe
Portal beskid-niski.pl
  • Wyniki zakończonego konkursu
  • Księga gości
  • Subskrypcja
  • Linki
  • Mapa portalu

 

/ Aktualności /
 


Koszulki bawełniane i termoaktywne – krótki rękaw, długi rękaw
Kurtka typu Softshell firmy JAXA
"Sercu bliski Beskid Niski"

Zamówienia tylko do niedzieli, do godziny 23:59

W odpowiedzi na wiele zapytań, a także kontynuując coroczny zwyczaj, w dniach 27 września - 9 października można będzie zamówić koszulki z nadrukiem "Sercu bliski Beskid Niski", które będą z pewnością interesujące dla miłośników Beskidu Niskiego. Jest to unikalna i jednorazowa edycja, a zamówienia są przyjmowane tylko we wskazanym terminie.
W tym roku akcja koszulkowa została przesunięta z wiosny na jesień, dzięki temu koszulki beskidzkie będą już do użytku od początku sezonu 2017, a ze względu na porę jesienną, zostanie poszerzony asortyment. Oprócz koszulek bawełnianych i termicznych firmy Jaxa, znanych już od pięciu lat, mamy przyjemność zaoferować, koszulki bawełniane z długim rękawem (longsleeve) z grubej bawełny oraz koszulki termiczne z długim rękawem z włókna CoolMax, przygotowane jak co roku przez firmę Jaxa. W tym roku również w ofercie bardzo dobre jakościowo softshelle wykonane przez firmę Jaxa, softshelle, które z trochę innym logo ale wykonane przez firmę Jaxa, sprzedawane są przez renomowanych producentów sprzętu turystycznego w Polsce. Dzięki wieloletniej współpracy, zostanie uszyta specjalna edycja softshelli „Sercu bliski Beskid Niski”

Tegoroczne koszulki będą wykonane w technologii sitodruk co zapewni trwałość i przede wszystkim szybkość realizcji.
W tym roku na koszulki proponowane są trzy grafiki do wyboru:
- kapliczka
- haft
- cerkiew (wzór sprzed 4 lat ale uważany za jeden z bardziej udanych, więc na prośby...)

Na przodzie koszulki grafika oraz podpis "Sercu bliski Beskid Niski" - na plecach - w pobliżu ściągacza przy szyi niewielki napis www.beskid-niski.pl

W ofercie:
Krótki rękaw
- koszulki firmy Fruit of the Loom z wysokogatunkowej bawełny - gramatura 155-160 gram. Dostępne w typie męskie/damskie w rozmiarach S, M, L, XL, XXL
- koszulki termoaktywne renomowanej polskiej firmy JAXA wykonane z włókna CoolMax. Dostępne w typie unisex w rozmiarach S, M, L, XL, XXL

Długi rękaw
- koszulki z długim rękawem firmy Fruit of the Loom z wysokogatunkowej bawełny - gramatura 205 gram. Dostępne w typie unisex w rozmiarach S, M, L, XL, XXL
- koszulki termoaktywne z długim rękawem renomowanej polskiej firmy JAXA wykonane z włókna CoolMax. Dostępne w typie męskie/damskie w rozmiarach S, M, L, XL, XXL

Cena koszulek bawełnianych od 5 lat pozostaje bez zmian.
Krótki rękaw (bawełna) – 33 zł
Długi rękaw (bawełna) – 41 zł
Krótki rękaw - koszulka termiczna Jaxa – 79 zł
Długi rękaw Jaxa – koszulka termiczna Jaxa - 85 zł

Koszt przesyłki - 9 zł (list polecony + koperta bąbelkowa)
Przy zamówieniu trzech koszulek bawełnianych lub dwóch koszulek JAXA CoolMax, lub softshella plus dowolna koszulka - koszty przesyłki gratis.

Dostępne kolory koszulek bawełnianych z krótkim rękawem:

Czarny z białym nadrukiem
Ciemnoniebieski z białym nadrukiem
Jasno szary z czarnym nadrukiem
Koszulki z długim rękawem wyłącznie w kolorze czarnym

Dostępne kolory koszulek Jaxa CoolMax:

Czarny z białym nadrukiem
Zielony z białym nadrukiem
Jasno szary z czarnym nadrukem
Koszulki z długim rękawem wyłącznie w kolorze czarnym

SOFTSHELL
Softshell w kolorze czarnym z bardzo dobrej jakości materiału z dedykowanym, dyskretnym haftem na piersi oraz napisem www.beskid-niski.pl plecach.

        


- 94% PES, 6% EL
- wodoszczelność 10000 mm
- podszycie microfleece
- techniczny krój
- kieszenie boczne
- kieszeń na piersi
- ochraniacz brody
- markowe zamki
- dolny obwód regulowany ściągaczem z blokadami
- taśmy z rzepem na nadgarstkach

Cena 169 zł !!
Uwaga!! Realizacja zamówienia na softshelle, może zostać anulowana w przypadku gdy nie zostanie zamówiona ich odpowiednia ilość.

Wzory koszulek
"Kapliczka"

"Haft"

"Cerkiew"

Tył koszulki


Akcja sprzedaży koszulek jest jednorazowa, gdyż portal www.beskid-niski.pl nie zamierza prowadzić sklepu internetowego. Przygotowanych zostanie tylko tyle koszulek, ile zostanie złożonych zamówień w dniach 27 września - 9 października

1. Do dnia 9 października proszę o składanie zamówień na koszulki i kurtki "Sercu bliski Beskid Niski". W mailu przesłanym na adres:

koszulki@beskid-niski.pl

Proszę o podanie ilości zamawianych koszulek, rodzaju koszulki, rodzaju nadruku (A-kapliczka, B-haft, C-cerkiew), kolorów, rozmiarów oraz koniecznie adresu do korespondencji.
2. Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo maila z podanym numerem konta bankowego, na który należy wpłacić za zamówione koszulki. Wpłaty będą przyjmowane do dnia 14 października.
3. Po 14 październiku na koszulki będą nanoszone nadruki i natychmiast wysyłane na podane adresy korespondencyjne - w tym roku realizacja będzie ekspresowa, gdyż koszulki, nadruk oraz pakowanie wykona jedna firma. Koszulki termiczne oraz kurtki Softshell bedą szyte na zamówienie, więc czas realizaji nie przekroczy 14 dni.

Włókno CoolMax
Bielizna termoaktywna wykonana z tego włókna najlepiej sprawdza się w miesiącach letnich zapewniając doskonałe właściwości odprowadzania potu na zewnątrz, jego szybkiego odparowania oraz doskonałą "oddychalność". Zapewnia poczucie "chłodu" tworząc przy tym długotrwały komfort.
Czterokanałowa budowa włókna, opatentowana przez firmę Du Pont zapewnia doskonałe właściwości odprowadzania potu na zewnątrz, jego szybkiego odparowania oraz doskonałą "oddychalność". Włókno posiada znakomite właściwości hydrofobowe, dzięki czemu szybko schnie i nie przyjmuje nieprzyjemnych zapachów. Bielizna wykonana z włókien Coolmax polecana jest do użytkowania szczególnie latem. Zapewnia długotrwały komfort, poczucie "chłodu", tworząc jednocześnie suchy mikroklimat. Sprawdza się również dobrze w warunkach zimowych jako pierwsza warstwa pod warstwą termiczną przy niezbyt niskich temperaturach. Surowiec choć wykonany z włókien ciętych został poddany w fazie przędzalniczej, dodatkowemu procesowi modyfikacji, co zdecydowanie ogranicza efekt pilingu.beskid-niski.pl na Facebooku


 
48135

Komentarze: (3)Dodaj komentarz | Forum

Imię i nazwisko:
E-mail:
Tekst:
Suma liczb 9 i 2: (Anty-spam)
    ;

Marta Frankowska (marta.frankowska@interia.pl) - 2017-10-17 09:13:08
Nie polecam!!! Pan Bartek od ubiegłego roku nie wymienił mi dwóch koszulek , które "pomylił" i nie zwrócił ani koszulek ani pieniędzy!! Oszust!!!
 
Artur (akaterla@wp.pl) - 2017-09-23 20:28:50
Czy można liczyć na kolejną edycję koszulek?
 
ZC - 2016-11-14 10:32:52
Koszulki doszły, jakość jak należy, rozmiary i kolory jak w zamówieniu. Na kolejny sezon jak znalazł. Dziękuję...
 

e-mail: bartek@beskid-niski.pl
Copyright © 2003 - 2016 Wadas & Górski & Wójcik
Wsparcie graficzne: e-production.pl
praca w Niemczech|prosenior24.pl
Miód
Idea Team
Tanie odżywki
Ogląda nas 5 osób
Logowanie